Aktualności

PLAN  REKOLEKCJI  ADWENTOWYCH
w Parafii pw. NMP Królowej Polski w Jastrowiu
od 14 do 17 grudnia 2019 r. (od soboty do wtorku)

Sobota 14.12.2019r.

18.00 Msza Święta z nauką ogólną

 

Niedziela 15.12.2019r. 

8.00 Msza Święta z nauką ogólną

10.00 Msza Święta w kościele filialnym w Górznej

11.30 Msza Święta z nauką dla dzieci

13.00 Msza Święta z nauką ogólną

18.00 Msza Święta z nauką ogólną

 

Poniedziałek  16.12.2019r.

6.45 RORATY – nauka dla dzieci

9.00 Msza Święta z nauką ogólną

18.00 Msza Święta z nauką ogólną

 

Wtorek  17.12.2019r.  –  zakończenie  Rekolekcji

Od 6.30 Okazja do Spowiedzi Świętej

6.45 RORATY – nauka dla dzieci

od 8.30 Okazja do Spowiedzi Świętej

9.00 Msza Święta z nauką ogólną

od 16.00 Okazja do Spowiedzi Świętej

Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas Spowiedzi Świętej

18.00 Msza Święta z nauką ogólną

W Górznej Msza św. w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30.  Spowiedź Św. w Górznej we wtorek od 16.00.

Ks. Jarosław Kwiecień – rekolekcjonista
Ks. Stanisław Łącki – proboszcz

 

Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania i dojrzałego życia religijnego oprócz katechezy szkolnej obejmuje również spotkania w grupach z animatorami. Poniżej podajemy listę kandydatów z podziałem według grup poszczególnych animatorów:

I rok przygotowania: II rok przygotowania: III rok przygotowania:
Grupa Pani Katarzyny Pluty:

1. Augustyniak Dominik

2. Bielawska Marta

3. Czepkowska Maria

4. Emilewski Emil

5. Głuszek Franciszek

6. Gniot Karol

7. Jaworski Jan

8. Kołodziejczak Sebastian

9. Miałszygrosz Sara

10. Nogaj Adrianna

11. Nogaj Artur

12. Olechnowicz Adam

13. Podhalicz Adam

14. Rakieć Oliwia

15. Strapczuk Julia

16. Tabaczyński Ryan

17. Trzoska Kacper

18. Widurski Marcin

19. Wittbrodt Wiktoria

20. Wydrych Bartłomiej

21. Zenowicz Dawid

22. Zenowicz Michał

Grupa Pani Angeliki Terkiewicz:

1. Borowska Wanesa

2. Charo Wiktoria

3. Cielas Kajetan

4. Cielas Tymoteusz

5. Kamińska Hanna

6. Kłodzińska Aleksandra

7. Komorska Wiktoria

8. Krzywda Julia

9. Lisiecka Kinga

10. Łangowska Maria

11. Pawłowski Antoni

12. Szymańska Ewa

13. Świstek Natalia

14. Więcek Zofia

15. Wojnarowicz Kamil

16. Zaniewska Kinga

Grupa Pani Beaty Kujawy:

1. Banach Miłosz

2. Cielas Aleksander

3. Gawluk Daria

4. Jaworska Klaudia

5. Jaworski Oliwier

6. Kowalczuk Aleksandra

7. Małachowska Klaudia

8. Miszczak Maksymilian

9. Pacała Kamila

10. Pawlos Michalina

11. Pitkiewicz Patryk

12. Vogt Piotr

13. Wolski Fabian

14. Zawileńska Nina

15. Zygmunt Oskar

16. Życki Karol

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Pani Katarzyny Pluty:

1. Bielawska Wiktoria

2. Bojarska Julia

3. Chrobak Kornelia

4. Ignaczuk Franciszek

5. Januszkiewicz Maria

6. Litwinowicz Hubert

7. Mazur Gabriela

8. Paczyński Dawid

9. Pluta Jakub

Grupa Pani Weroniki Terkiewicz:

1. Dołęga Marta

2. Głowacki Filip

3. Grzesik Pola

4. Judycki Kamil

5. Miller Marcel

6. Osuchowska Oliwia

7. Pluta Amelia

8. Remieniewicz Klaudia

9. Ruta Szymon

10. Trzybiński Kacper

Grupa Pani Beaty Kujawy:

1. Grochowski Patryk

2. Kowalik Jakub

3. Król Michał

4. Landowski Aleksander

5. Sulgostowska Kamila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Pani Weroniki Terkiewicz:

1. Bąk Jakub

2. Bielawski Bartosz

3. Burdelak Amelia

4. Ciesielska Jagoda

5. Ciesielska Katarzyna

6. Dołęga Karol

7. Drogi Krzysztof

8. Dziaduch Jakub

9. Gabryś Miłosz

10. Głuchowska Julia

11. Iwańska Ola

12. Janiszewski Daniel

13. Lachowicz Kornel

14. Łatko Natalia

15. Maciuszko Kamil

16. Mizak Szymon

17. Oleksów Krzysztof

18. Podhalicz Krzysztof

19. Polaczek Julia

20. Ruta Jakub

21. Wawrykowicz Paulina

22. Żerkowska Agnieszka

Grupa Pani Katarzyny Pluty:

1. Amroży Sandra

2. Bączkiewicz Paweł

3. Błoński Jakub

4. Bołbot Bartłomiej

5. Chwedczyk Olga

6. Dawidowicz Paweł

7. Frydrychowicz Aleksandra

8. Jan Jędrzej

9. Komorska Natalia

10. Komorski Jakub

11. Komorski Mateusz

12. Kubalak Filip

13. Migała Julia

14. Mikulicz Fabian

15. Mikulicz Norbert

16. Pacała Filip

17. Pacała Patryk

18. Wikieł Jan

19. Wojciechowski Adrian

Grupa Pani Beaty Kujawy:

1. Astapczyk Natalia

2. Bzdawka Agata

3. Foryś Wiktor

4. Gała Paulina

5. Gronowska Żaklina

6. Hacia Dawid

7. Hacia Teresa

8. Jaros Łukasz

9. Król Malwina

10. Lewicka Kamila

11. Mirosław Sandra

12. Piechowska Klaudia

13. Reszko Jakub

14. Ryczaj Oskar

15. Rzepka Mateusz

16. Stefanowski Krzysztof

17. Szwedowicz Martyna

18. Szymańska Izabela

19. Śpiewak Martyna

20. Żyjewski Jakub

 

 

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
ul. 1 Maja 5, 64-915 Jastrowie
Liczba mieszkańców: 4.730
tel. proboszcz – 67 2662730, wikariusz – 67 3507030


Kancelaria Parafialna
czynna w czwartki od 16.00 do 17.00 i w soboty od 9.30 do 10.30
(w styczniu tylko w soboty od 9.30 do 10.30)


Msza Święta w kościele parafialnym

Niedziela (od września do czerwca):
8.00, 11.30 (Msza św. z udziałem dzieci), 13.00, 18.00
W okresie wakacyjnym: 8.00, 11.30, 18.00

W dni powszednie: od września do grudnia i od lutego do czerwca: 8.00, 18.00
W okresie wakacyjnym: 8.00, 19.00
W czasie wizyty duszpasterskiej (kolędy): 8.00

Msza Święta w kościele filialnym w Górznej w niedzielę o 10.00;
W dni powszednie w pierwszy piątek miesiąca o 16.30
od września do czerwca w środę o 16.30 (z wyjątkiem okresu kolędowego, wakacyjnego i środy poprzedzającej pierwszy piątek miesiąca)


 Numer konta
Bank Spółdzielczy w Jastrowiu:
81 8935 0009 0000 0491 2000 0010