Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

23 września 2018 r.

 1. We wtorek przypada wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, w sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

 2. Duszpasterze i parafianie z parafii pw. św. Michała Archanioła zapraszają na uroczystość odpustową w sobotę – suma odpustowa będzie o 18.00.

 3. Rodzice młodzieży uczęszczającej do VII kl. szkoły podstawowej zgłaszają swoją młodzież w poczet przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania najpóźniej do 13 października w godzinach kancelaryjnych (w czwartek 16.00–17.00, w sobotę 9.30–10.30). Rodzice przychodzą wraz ze swoimi dziećmi.

 4. Dziewczynki chętne do śpiewania w scholi zapraszamy w sobotę na godz. 11.00 do salki.

 5. Na spotkania Eucharystycznego Ruchu Młodych zapraszamy chętnych w czwartek na godz. 16.00 do salki.

 6. Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dla dzieci klas I będzie w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30.

 7. W październiku – miesiącu modlitwy różańcowej nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o 17.30. W Górznej różaniec w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 9.30.

 8. Zachęcamy rodziców do modlitwy różańcowej za dzieci. W tej modlitwie rodzice codziennie odmawiają za swoje dzieci jedną dziesiątkę różańca, wspólnie z innymi rodzicami, proszą Boga o błogosławieństwo i ochronę dla swoich dzieci. W przyszłą niedzielę rodzice zaangażowani w to dzieło podzielą się swoim świadectwem na ten temat.

 9. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Złotowie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl 10 tygodniowych spotkań. Pierwsze z nich odbędzie się 27 września po Mszy św. o godz. 18.30 w salkach przy plebanii. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Narutowicza. W piątek na 18.30 prosimy mieszkańców ul. Świętojańskiej i Zaułka Świętojańskiego.

 11. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego i Kalendarza Diecezjalnego na 2019r. (10 zł). 

 12. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia z darem modlitwy. Parafianom i Gościom modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Patronki, Matki Bożej.